Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas tampon felhelyezés...

Fájdalmas tampon felhelyezés erős vérzés esetén. Miért?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor erősebb a vérzésem nemtudom felhelyezni a tampont mert iszomyatosan szúró érzésem van közben. Amikor kicsivel gyengébb (3.-4. Nap) akkor pedig kevésbé fáj. Minivel próbálkoztam. Mitől lehet ez?

2018. júl. 25. 13:49
 1/3 anonim válasza:
70%
Többféle méretű tampont használj. Nem feltétlen kell ugyanazt a méretet használnod egész ciklus alatt.
2018. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp akkor száraz a hüvelyed.
2018. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet sem hallottam még, h erős vérzésnél fájdalmas felhelyezni. Gyengénél még érthető, na de erősnél?! Lehet, neked nem jó a tampon, vannak ilyen nők akik különböző okok miatt nem tudják használni.. Ez lehet akár pszichés, akár fizikai eredetű is. De ha fájdalmas neked a tamponhasználat (mert a magyarázatodból az jött át, h gyengébb vérzésnél is fáj, csak épp nem annyira) akkor ne erőltesd annyira. Várj vele egy kicsit, addig használj betétet, majd pár alkalom után próbáld meg újra a tampont. Ne erőltesd görcsösen, mert csak annál rosszabb lesz...
2018. júl. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!