Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a ciklusom 3-5. napján...

Ha a ciklusom 3-5. napján kell mennem vérvételre, akkor gondolom baj lenne ha a 2. napon mennék?

Figyelt kérdés
Lassan lejár a beutalóm. Érzem, hogy végre meg fog jönni (hosszú kimaradás után). Ha holnap megjön, akkor péntek a második nap lenne. Hétfőn meg már nyaraláson lennék, ami óriási pech. Ha ezt a mostani vérvételt kihagyom, akkor Isten tudja mikor lesz megint ciklusom. Hétvégén meg gondolom nem veszik le..... (PCOS hormonlabor)
2018. júl. 25. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket.
2018. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá telefonon a recepción, vagy az orvostól. Ha kifejezetten a 3-5 napon kellene, akkor a 2 nem jó, de pcos esetében örülnek ha legalább évente van kb 3 ciklus, úgyhogy szerintem leveszik, max elsőre felesleges, lehet kérnek másodikat.
2018. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!