Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 negatív teszt mégse jön...

2 negatív teszt mégse jön meg. Miért?

Figyelt kérdés

5 napja késik a menstruációm. Csináltam 2 tesztet. Mindketto negatív lett. Holnap reggel meg csinálok egyett. De ha nem fog megjonni akkor az miert van? A stressztol kimaradhat teljesen?

16/L



2018. júl. 25. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia felesleges naponta teszteket csinalni.ezer oka lehet.
2018. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A te korodban még ingadozhat. Nekem mondjuk ilyen nagy késés csak egyszer fordult elő életemben, akkor 7 napot késett. Kb. annyi lehettem, mint te. De nem éltem nemi életet, tehát tudtam, hogy nem egy esetleges terhesség miatt késik.
2018. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat gondolom így már nekem se azért. Jó lenne ha a héten azért megjonne.
2018. júl. 25. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Én nem hiszek abban, hogy a stressztől hamarabb vagy később jön meg, netán kimarad.
2018. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet hogy ott lent néha ilyen szúró fájdalmat érzek? Ez normalis?
2018. júl. 25. 21:18
 6/13 anonim ***** válasza:
5 nap késés még teljesen normális. Ne foglalkozz vele. Ha 1 hét múlva se jön meg, akor csinálj még 1 tesztet.
2018. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jolvan koszonom. Csak hányingerem is van egy kicsit. De lehet azért mert nagyon izgultam..
2018. júl. 25. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ráparázol. Én is voltam így, tudom milyen, könnyű mondani, hogy nyugi, de próbálj megnyugodni. Ha nem szedsz tabit akkor simán késhet ennyit, belefér ha egyszer kimarad.
2018. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem orvos is mondta, hogy a stressz hatással lehet rá, és magam is tapasztaltam. Nemrég volt egy műtétem - előtte soha életemben semmi hasonló sem - és stresszeltem, hogy mert ha a műtét napján megvan akkor el kellett volna halasztani. Egy héttel előbb jött meg, úgy hogy nekem mindig hosszabbak a ciklusaim inkább.

Az esküvőmnél meg pont fordítva, ott megvárta a nagy napot és csak utána kopogtatott :p

2018. júl. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) most csináltam meg egy tesztet. Negatív ezis. (június vegen voltam együtt a barátommal szóval már csak jól mutatja) De most ilyen kicsit barnás folyásom van. Ez miert van?
2018. júl. 26. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!