Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok következő...

Mire számíthatok következő alkalommal?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja voltam nőgyógyásznál a következő panaszokkal: menszeszek között hirtelen fellépő enyhe görcsök, menszeszek alatt erős menstruáciös görcsök.

Készült ultrahang vizsgálat, ahol nem volt látható eltérés.



2018. júl. 26. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek annak a tünetei, hogy van méhed és petefészkeid. Rengeteg nőnek vannak apró, hirtelen görcsei menzeszen kívül. Nekem is, pedig egészséges vagyok. Szerintem ebben semmi extra nincs. Sajnos van, akinek sokkal jobban fáj, amikor megjön és kevésbé viseli jól. Van, aki ilyenkor fel se bír kelni, hányik, stb.
2018. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És a fájdalmas menstruáció akár jele lehet valami eltérésnek, pl endometriózisnak. Nem jelent semmit, hogy nem látszott semmi az uh-on. Nekem sem látszott, és mikor más miatt műtöttek akkor derült ki, hogy endom volt. Ki is vették.
2018. júl. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!