Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés

Június elején lett vége a menzeszemnek,és július elején kellett volna megjönnie de helyette barna folyásom volt kb 3-4 napig.Eléggé stresszes időszak volt szóval azon is elgondolkodtam hogy lehet amiatt volt és ez volt menstruáció helyett..De rá másfél hétre megint barna folyásom lett szintén 3-4 napig

és most újra megint kb másfél hét után.Kicsit kétségbe vagyok esve mert fogalmam sincs mitől lehet.Jövőhéten tudok elmenni dokihoz mert akkor megyek haza Németországból. ebbe a hónapba már háromszor volt barna folyásom ami eltartott pár napig..

Szerintetek mitől lehet? Vagy mit kéne addig csinálnom amig nem megyek dokihoz? + nem tudom mennyit számít de nem élek nemi életet se,és az alhasam eléggé sokszor fájt ebben a hónapban de egyéb tünetem nem volt.

17/L



2018. júl. 26. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Progeszteron-hiányra utal a gyakori,több napig tartó barnázás.A mai világban már általános ez a dolog.
2018. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt hogy kezelik?
2018. júl. 26. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Progeszteron pótlással.De egyáltalán nem biztos,hogy ez áll a dolog mögött,a doki majd biztos tud rá mondani valami okosat.
2018. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!