Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lehet ilyen gyenge a...

Vickyy888 kérdése:

Mitöl lehet ilyen gyenge a vérzésem?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, 4.hónapja. Az előző 3 hónapban rendesen erősen jött meg a menzeszem, de most valamiért legyengült és megijedtem...használunk óvszert is...szóval nagyon remélem nem terhességről van szó...lehet hogy később beindul a rendes vérzésem?

2018. júl. 26. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló lecsökkenti a vér mennyiségét!
2018. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig rendesen megvolt...most per pillanat még egy betét is sok...
2018. júl. 26. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs menstruációd, megvonásos vérzésed van. A bevitt hormonok irányítják. A lényeg, hogy legyen valamennyi vér a szünetben. A gumi felesleges, ha rendesen szeded.
2018. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Mivel 4 hónapja szeded még csak most kezded a hormont megszokni ami átveszi az irányítást. Eddig azért volt több mert még csak akkor kezdted el.
2018. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mára már meg is állt ..:/ hát lehet hogy csak most szokta meg a szervezetem..na mindegy is a fő hogy megvolt a vérzés
2018. júl. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!