Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a mellbimbómon?...

Mi lehet ez a mellbimbómon? Bleb, tejkő, vagy mi? Mikor fog onnan eltűnni?

Figyelt kérdés
NEM VAGYOK TERHES, ezért is furcsa számomra ez a jelenség. A mellbimbóm közepén van, fehéres-sárgás száraz,kemény valami, rengeteget kutattam a neten utána, képeket is láttam és ez alapján blebnek tippelem. Több mint 2 hete ott van, de tegnap óta nagyon fáj, teltebbnek is érzem mint a másik mellemet, a másik bimbómon nincs ilyen. Ha nem terhes valaki, akkor ez mitől lehet? Nem rég hagytam abba a fogamzásgátlót (pár hónapja) de aztán újra elkezdtem szedni és végül 3 hete véglegesen abbahagytam, lehet,hogy a fogamzásgátló felborította a hormon rendszeremet? Terhes tényleg biztos,hogy nem vagyok,egyrészt már 3 hónapja nem élek nemi életet,menstruációm is rendben volt.
2018. júl. 26. 19:00
 1/1 A kérdező kommentje:
+Azt még hozzátenném,hogy reggel még folyadék is jött az érintett bimbóból. 22/L
2018. júl. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!