Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti voltatok már így...

Lányok, ti voltatok már így amikor a menstruációtok volt?

Figyelt kérdés
Régen nem voltam rosszul vagy nem volt semmi más bajom amikor a menstruációm volt,de mostanába fáj a hasam,olyan mintha a lábamba is menne a fájás,kiver a viz,teljesen sápadt leszek,nem az egész menstruációm alatt van igy csak az elején pár órát,régen még a hasam se fájt,amikor még soványabb is voltam.Akkor szoktam így lenni amikor több vér jön ki.

2018. júl. 26. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is görcsölt már a hasam menstruáció alatt.
2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem görcsölt csak egyszerüen fájt
2018. júl. 26. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
? Valószínűleg görcsölt. De ne aggódj, nem vagy egy gép, nem lehet minden menstruációd egyforma. Néha fáj, néha nem. Örülj annak, amikor nem:)
2018. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja.
2018. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Régebb nekem se fájt, nem is értettem azokat, akik panaszkodtak miatta. Viszont most újabban (még egy éve se), az első napon, vagy előtte egy nappal nagyon fáj és nem csak pár órát, hanem szinte egész nap
2018. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!