Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérhetek tanácsot az orvosomtól?

Kérhetek tanácsot az orvosomtól?

Figyelt kérdés

Év elején erős menstruációs görcsök, menszeszek között jelentkező, hirtelen fellépő görcsök miatt voltam orvosomnál - az ultrahangon eltérés nem mutatkozott, azonban felmerült az endo gyanúja.

Hogy ismét felkeressem e a rendelést?



2018. júl. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,az orvos azért van,hogy segítsen. Menj vissza,és kérj további vizsgálatokat,tekintve hogy aggódsz.
2018. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először e-mailben is kérhetek tanácsot?
2018. júl. 26. 22:15
 3/5 Skatebird ***** válasza:
Ha van kapcsolattartási e-mail a rendeléshez, persze. Jobbulást!
2018. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az endometriózis nem gyógyítható emailen... Ha ultrahangon nem látszik, de felmerült a gyanúja, akkor laparoszkópiás műtét a következő lépés. Ezt kéne egyeztetnetek.
2018. júl. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki ki vagy, miért és mikor voltál nála, meg hogy nem látott semmit az UH-n de továbbra is panaszaid vannak. És kérdezz rá hogy látja e értelmét annak, hogy újra felkeresd. Gondolom magándoki volt, akkor úgyis benne van a gépbe minden rólad, ha akar utána tud nézni. Mondjuk azzal számolj, hogy az én dokimnál pl inkább telefonon meg a beszélgetés stb, emaileket kb 2x nézi meg egy hónapban, de lehet a tied más. Szerintem amúgy ha panaszod van menj vissza, úgyis annyit kell várni egy időpontra, maximum lemondod, és azzal se ártasz ha lát doki, főleg ha görcsöldz.
2018. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!