Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is így szenvedtek, ha megjön?

Ti is így szenvedtek, ha megjön?

Figyelt kérdés

Amikor megjön elkezd szúrni,fájni a méhem .Megy a hasam...Ma 2 nospa fortét vettem be így birtam ki a napot.

Annyira érzékeny alul,amikor ülök fáj..

Ti hogyan vészelitek át ezeket a napokat?



2018. júl. 26. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én semmit nem érzek. Ez annyira UNFAIR, hogy sokaknak fáj, részvétem :(

A legtöbben gyógyszert szednek, de bizonyos étrendek is segítenek egyeseknek vagy jóga vagy meditáció, én tuti utánanéznék ezeknek, ha fájnék. Sokszor hallottam már, hogy rengeteget segíthetnek ezek. A test egy komplex egység, nem csoda, hogy máshogy viselkedik, ha más anyagokat és behatásokat kap...

2018. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én előtte szenvedek: állandóan éhes és szomjas vagyok meg álmos, fázom, szédülök, hányigerem van, agresszív vagyok, és mégis hiperérzékeny (röhej, de így van :D), ja és fájnak a fogaim is, valamint hogy teljes legyen a kép ezt néha ez megspékelem egy kis migrénnel.

Ha már megjött, akkor "csak" hőhullámom van.


Jobbulást kedves Kérdező! :)

2018. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. júl. 26. 23:46
 4/5 Metionin ***** válasza:
48%
Igen, plusz hánytam is meg szédültem, fejem is fájt. Nekem akkor múlt el, amikor fogamzásgátlót kezdtem szedni, addig hiába vettem be bármit, a végén már az apranax sem akart hatni.
2018. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a második nap húzós.


Akkor előtte éjjel már beveszek egy fél fájdalomcsillapítót, meg reggel ébredés után is.


De ideig-óráig hat csak :( A fogfájásomat már rég megszünteti, de a hasam ugyanúgy görcsöl (pedig menzesz fájdalomra kértem a gyógyszert :D).


Hasmenés 3-4x, puffadás, de leginkább aznap csak ülök, és semerre nem megyek. Home office, így el "tudom lógni" a napot, hálisten.

2018. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!