Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig lehet szedni a...

Mennyi ideig lehet szedni a premens tablettát?

Figyelt kérdés
Már fél éve szedem de ha abbahagyom, rendszertelen lesz megint a menstruációm! Ezt akar évekig is lehet szedni mellékhatás nélkül? Fogamzásgátlót nem szedhetek!
2018. júl. 27. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Magadtól kezdted el szedni?Orvossal nem konzultáltál?

A fogamzásgátló nem állítja be a ciklust,a tabletta szedése alatt nem természetes menstruáció van.Úgyhogy nem is szabad szedni.


Ha nem szeded a premenst,akkor mit jelent az ,hogy rendszertelen lesz megint a mensid?Nem jön meg minden hónapban?

2018. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Menstruációm 30-35 napokra jön meg de elötte sajnos barnázok is plusz a borzalmas közérzet! Ez tart már több mint fél éve! Voltam tb alapon orvosnál, azt mondta vagy fogamzásgátló vagy szedjek premenset! Premens bevált, de abbahagytam 3 honap utan és ujra elkezdődött! Most voltam magán úton ő elküldött vérvételre, meg irt fel clostilbegyt. Ő is a premenset kérdezte először h próbáltam e..igazábol ha meglesz az eredmény és nem talál semmit akkor visszatérek a pr.hez jobbat nem tudok..
2018. júl. 27. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát premens nélkül 30-35 naposak a ciklusaid?Az nem rendszertelen.A barnázás valószínűleg prog.hiány miatt van.
2018. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!