Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első intim szőrtelenítés...

Első intim szőrtelenítés kozmetikusnál vagy inkább otthon?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Hat gyantaval mindenkepp kozmetikus. Magadnak azt nagyon nehez megcsinalni, foleg ha se tapasztalat se semmi. Konnyu ronda veralafutasokat csinalni magadnak, megegetni magad mig leszedni rendesen a szort baromi nehez, mert nem is latod normalisan, meg nem tudod ugy szetfesziteni a bort meg letepni, hogy az jo legyen. Eros szorzettel meg aztan mindenkepp. Meg a kozmetikus is ugy csinalja, hogy mondja hol fogd meg, mert ket kez egyszeruen keves hozza.
2018. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Gyanta=kozmetikus, ahogy az első is írja, mert valóban neked is húzni kell valahol a bőrt, hogy fájdalommentes legyen és ne liluljon...otthon gyantával szét égetheted magad, mert nem érzed mikor elég neleg, le sem tudod tépni, és hidd el folyik az oda is ahova nem szeretnéd, onnan kivakarni pedig melós dolog, meg ragad is minden. Én egyszer próbálkoztam csak a szeméremdombbal, kb fél óra volt, fájdalmakkal. Kozmetikus teljesen, mindenhol nagyajkakkal együtt 20 perc alatt megcsinálja és nem is annyira vészesen fájdalmas (mondjuk én jól bírom)
2018. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Otthon borotvával.Szerintem a nemi szerv egy intim testrész,még az orvost is megválasztom ha nőgyógyászhoz kell mennem,pedig az orvos,hát nem mutogatnám akárkinek.Meg lehet otthon oldani.
2018. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én biztos nem mutogatnám punicim a kozmetikusnak,nekem ez bizarr,széthúzogatni az ajkakat egy idegen előtt,aztán az meg telibe mindent lát,ennyi erőből szinte bárki előtt mutogathatnám magam vagy beülhetnék a fodrászhoz hogy ollóval nyírja rövidre nem ?
2018. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!