Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejsavas intimzuhanyt használt...

Tejsavas intimzuhanyt használt már valaki innen?

Figyelt kérdés
Folyamatosan visszatérő bakteriális huvelyfertozesem van, most már a harmadik fajta antibiotikumot kapom, és most egy új nodoki (az előző rosszgyogyszert írt tenyésztés alapján, elnézte a sort :))) ) és o mondta, hogy tejsavas irigalast csinaljak mellé. Ezt valaki más csinálta már innen? Bevált ? Fájt ?
2018. júl. 30. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eddig is használtál intim mosakodószereket, mielőtt még bakteriális fertőzéseid lettek volna?


Mert nem 1 cikk szól arról, h mennyire tévhitek ezek az intim mosakodószerek, mivel a hüvely nem szorul rá a tisztításra, ugyanis öntisztító funkciója van és az intim mosakodó pedig a hasznos baktériumokat is elpusztítja ami által könnyebben kapunk el fertőzéseket... A hüvely tisztítására elég a tiszta, meleg víz.

2018. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, és ne borotválkozz ott lent. A szőrzet is védi a fertőzésektől a hüvelyt.
2018. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sosem használtam semmit, mert tudom, hogy az illatszeres, szépészeti dolgok ártanak. De ezt patikában vettem, orvosi utasításra. Ráadásul olcsó sem volt. :(
2018. júl. 30. 15:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért mondta,hogy csináljam, mert nagyon fel van borulva a hüvely phm és sok sárga folyásom van
2018. júl. 30. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok buta lenni, de sokszor az orvosok is a zsebükre dolgoznak. Egyébként ha már megvetted és orvos mondja, akkor próbáld meg. Ha pedig nem használ akkor a tanácsomat fogadd meg! SEMMI SZAPPAN, INTIM MOSAKODÓ, TUSFÜRDŐ, csak TISZTA, MELEG vízzel kicsit "kiöblíteni". Én amióta csak így mosakodom sosincs problémám, pedig nekem is nagyon sokszor volt fertőzésem/gombám... Ja, és ám arra sem kell gondolnod, h esetleg büdös vagy lent, h csak tiszta vízzel öblíted ki. Neutrális.
2018. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem fáj,én is csináltam már baketeriális fertőzésnél.Utána nagyon frissnek,tisztának érzed majd magad,nincs folyás sem,kellemetlen szagok sem.
2018. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindig csak vízzel mostam magam, belül soha sem. Sajnos anyukám is ugyan ilyen volt fiatalon, fertőzés fertőzés után, és csak az után maradt abba, hogy szült.


Február óta elő elő jön vagy hüvelygomba, vagy streptococcus fertőzés.:(

2018. júl. 30. 19:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem trichomonasis?
2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tenyésztés alapján streptococcus , es candida is volt bennem jó sok. A candida most végre elmúlt, most a streptococcus jott elő megint, enyhén sárgás, de normális állagú folyásom van, fájdalmam, viszketés én, stb nincsen. Csak a szex kellemetlen, és fáj vizelnem. De a vizeletvizsgalatom negatív lett, szóval ott nincsen bacim.
2018. júl. 30. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Már az is valami,ha a candida nagyjától sikerült megszabadulnod.

Próbáld ki az irrigálást,ártani nem árthatsz vele.

2018. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!