Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt 1 hónapot a menstruác...

Kimaradt 1 hónapot a menstruációm. Nagyon félek hogy van valami nőgyógyászati bajom, elég paranoiás vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Terhesség kizárt,nem élek még nemi életet,és mivel még szűz vagyok ezért nentudom el e mehetek így nőgyógyászati vizsgálatra,és hát irtóznék is tőle mivel még senkivel se kerültem amolyan intim szituációba és nagyon kellemetlen lenne nekem. Na mindegy. Sose volt még ilyen hogy kimaradt a menstruációm egyedül most és olvastam hogy ez akár cisztától vagy akár súlyosabb problémáktól is megeshet.

17/L



2018. júl. 30. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell öndiagnosztikát csinálni.. Nekem volt, h 18 évesen 1 hónap kimaradt. Normális. 17 évesen meg pláne. Ne parázz mert csak egy pofont adsz a sz*rnak...
2018. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

drága ne hülyeskedj már.

nekem is volt h kimaradt. azt ennyi. akkor menj ha többször marad ki, ha pl dietazom akkor sem jön meg.

2018. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány naposak átlagosan a ciklusaid?

Hányadik ciklusnapon vagy most?

2018. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30 évesen is késett 20 napot most,pedig már 5 éve teljesen jól beállt. Lehet nagy fokú stressztől is,vagy akár egy kis betegségtől pl nátha is kimaradhat. Te meg még nagyon fiatal vagy,nem kell aggódni és a legrosszabbra gondolni! Nekem anno a Lady Ciklus nevü tea állította be elég jól,gyógynövényes tea.
2018. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!