Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miről maradhat ki a menstruáció?

Miről maradhat ki a menstruáció?

Figyelt kérdés

18.-án kellett volna megjöjjön, akkor görcsöltem is, de nem jött meg. Pár nap csúszás szokott max lenni. Pár napra rá apró barnás foltok voltak, de kb mint menzesz utolsó napján. Rendes vérzés nem volt.

16 éves vagyok, 3 éve menstruálok, nem volt sosem tökéletesen rendszeres, de most kicsit megijedtem. Meg hát rossz, hogy minden nap várom és nem jön meg.



2018. júl. 30. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezer dolog befolyásolja. Vedd úgy, hogy a barnás maszat volt a menstruációd. Onnantól számold az új ciklust. Ha legközelebb ahhoz képest viszonylag rendes időben jön meg, és normális a lefolyása, akkor nincs gond. Nem vagyunk gépek, 16 évesképest ez még inkább normális.
2018. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Stressz, betegség, hirtelen sok mozgás, túlerőltetés, gyógyszer, vagy csak simán kimaradt. 1 kimaradás nem gáz, ha köv. hónapban sem jön meg, akkor a biztonság kedvéért menj dokihoz.
2018. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a kérdés kiírása utáni napon megjött. :D
2018. aug. 10. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!