Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj konizácio? Volt itt...

Méhszáj konizácio? Volt itt valakinek?

Figyelt kérdés

Mire számítsak?

Ugye draincső nem lesz..attol jobban felek mint a mutettol. Csaszaros szuleseimben is azt szenvedtem meg a legjobban.


Altatásban végzik? Bent kell fekudni utana? Nagy fájdalmak vannak??


23N


2018. júl. 30. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Tekintettel arra, hogy nem hasi műtét, a hasadban biztos nem lesz drain. Egyes helyeken esetleg a méhszájba raknak egy kis gumicsövet, hogy ne gyógyuljon össze, de nálunk az sem jellemző.

Altatásban csinálják, másnap hazamehetsz és nem szokott fájni.

2018. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem hasi műtét, de valaki mesélte egyszer, hogy a legjobban a draint utalta a konizáció után.
2018. júl. 31. 15:36
 3/4 A kérdező kommentje:

Amugy koszonom.

Lehez h ezekszerint korhaz valogatja, mert olvasgattam és 0-5 napig találtam bent tartózkodós írásokat. Remelem hamar haza engednek

2018. júl. 31. 15:38
 4/4 Zsazsa199 válasza:
Nekem tegnap elött volt ilyen mütétem és tegnap reggel mar haza is engedtek engem is altattak
2018. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!