Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet igy strandolni?

Lehet igy strandolni?

Figyelt kérdés
Tóra mennénk fürdeni de menstrualok. Frodhetek igy? Nincs sok lehetoseg tampont cserelni a környéken.vagy valami modszer amivel delutara elmulna a mensi.
2018. júl. 31. 07:47
 1/3 A kérdező kommentje:

*furodhetek

Bocsi elirtam

2018. júl. 31. 07:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs módszer amitől elmúlna. Ha meg nem tudod a tampont kicserélni akkor értelemszerűen nem fogsz fürdeni.
2018. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha ezt most inkább kihagyod. Ha nem tudsz cserélni időben. Mondjuk szerintem meg lehetne azért oldaní, jobb híján egy bokorban mintha pisilnél egyet. Mondjuk, ha nem tudod megmosni alaposan a kezed, akkor ne nagyon nyúlkálj magadba. Én úgy oldanám meg, h indulás előtt tampon be, ha végeztél a fürdéssel minél előbb kiveszed, de nem raksz fel másikat, hanem leveszed a vizes fürdőbugyit, és felveszel egy szárazat, amibe bekészítesz egy betétet még otthon, így nem kell vele szüttyögni, csak fel kell húzni betétestől, és probléma megoldva. Ha nagyon látszik a betét, akkor meg tekerj a derekadra strandkendőt, vagy törcsit... Jobb ötletem sajna nincs, én ilyen szituban inkább kihagyom a fürdést, ha megvan.
2018. aug. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!