Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb mellbimbó fájdalma?

Jobb mellbimbó fájdalma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 4 napja elkezdett fájni a jobb mellbimbóm. Érintésre szúró fájdalmat érzek, leginkább idegbecsípődéshez tudnám hasonlítani. Görcs nincs benne, se a hónaljamban, nem forró, nem piros, lázas sem vagyok/voltam így nem tudom mi okozhatja. Megütni sem ütöttem. A menstruációmnak 2 hét múlva kell megjönnie, de az nem ilyen jellegű mellfájdalom, meg akkor mindkettő szokott fájni.

Néha úgy érzem, mintha izomlázas lenne, húzódik a hónom és a felkar felé, valamint nyomást érzek a mellkasom azon területén.


Van tippje valakinek, mi okozhatja?


Előre is köszönöm.


25/N


2018. júl. 31. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetned, sok minden okozhat ilyet, lehet teljesen ártalmatlan is, szerintem menj el nőgyógyászhoz.
2018. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem semmi komoly. Bár gondolom, akkor más tünetek is lennének.
2018. júl. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!