Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert faj ennyire?

Miert faj ennyire?

Figyelt kérdés

Mitol lehet az, hogy ha emelem a jobb labamat akkor a hasamban az izom vagy ideg gorcsol es nem birom fentebb emelni annyira faj? Ha ulvd csinalom meg intenzivebb. Volt 3 olyan alkalom, hogy nagyon durvan begorcsolt az egesz jobb oldalam, surgossegin kotottem ki ahol nem igazan csinaltak semmit. Mi ez? Ma reggel arra keltem, hogy eros menstruacios gorcsom van, pedig most mult el 1 hete es gyogyszert is szedek. Osszefugghet? Mar annyira elegem van, egesz nap ezen aggodok, hogy mikor gorcsol be megint olyan nagyon durvan, hogy rosszul leszek a fajdalomtol. Ez lenne az idegbecsipodes? Ha az, akkor hogy vedekezhetnek ellene? Valaki segitsen! :(((

20/L



2018. aug. 1. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképpen menj el háziorvoshoz!
2018. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam, pici vesekovet talaltak, de azt mondtak az nem okozhat panaszt olyan helyen van. Nem tud egy doki se konkretat mondani.
2018. aug. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!