Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeged sürgős nőgyógyászat?...

Szeged sürgős nőgyógyászat? Felfázás ellen gyógyszer?

Figyelt kérdés

Felfáztam, hova tudok elmenni sürgős esetben nőgyógyászhoz??

Vajdasági vagyok,csak Szegeden tanulok OKJ-n,

így nincs magyarországi egészségügyi biztosításom.

Magánrendelésen elfogadnak, ha kifizetem a vizsgálat árát? oda is kell időpont, vagy ilyen esetben elfogadnának? kit ajánlotok??



2018. aug. 1. 13:02
 1/10 batta80 ***** válasza:
100%

Ha tényleg felfáztál, nem nőgyógyász kell neked, hanem urológus, enyhébb esetben elég a háziorvos is.


Egyébként magánrendelésre is mehetsz nyugodtan, oda nem kell TB kártya.


Mik a tüneteid? Amíg nem jutsz el orvoshoz, térj be egy patikába, és mondd el, rengeteg vény nélküli készítmény van, ami segíthet a bajodon. És a gyógyszerészek értenek hozzá.

2018. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

sűrűn kell mennem pisilni, de olyankor csak 2-3 csepp van és nagyon csíp fáj..és a hüvelyem is érzékeny kívül is.

tegnap este kezdődött

tőzegáfonya teát iszok egész nap, de nem érzem h hatna

2018. aug. 1. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cifran kellene,az antibiotikum. Hogy hol írathatsz fel,az jó kérdés...Menj be egy magánorvoshoz,és érdeklődj! Hátha. Urológus kellene.
2018. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 batta80 ***** válasza:
100%

Igyál rengeteget, ha csak pár csepp jön, akkor bizony keveset iszol. Legalább 3-4 litert, így tud kiürülni a baktérium.

A gyógyteák pedig lassabban hatnak, mint a gyógyszer.

2018. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

1. Az ilyen problémát a háziorvos vagy az ügyelet is kezeli, nem kell hozzá nőgyógyász.

2. Ha már mindenáron szakvizsgálatot akarsz, akkor az urológiára tartozik, nem a nőgyógyászatra.

3. 13 órakor írtad ki a kérdést, a legtöbb helyen 14 óráig tart a rendelés...miért is nem oda mentél?


Miért kell megvárni az ügyeleti időt és olyan dolgokkal szórakoztatni az ügyeletes orvost, amit simán el lehetett volna intézni napközben?

2018. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 batta80 ***** válasza:
Utolsó, nincs magyar biztosítása a kérdezőnek, hogy mehetne ügyeletre?
2018. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem fogadtak el sehol biztosítás nélkül, azért nem tudtam ügyeletre menni. Maganorvoshoz meg mindenhova csak időponttal lehet menni.

Gyógyszertárban Urogint kaptam, de még mindig nem jó. Hiába iszom sokat nem múlik

2018. aug. 3. 10:15
 8/10 batta80 ***** válasza:

Akkor oda kérj időpontot, ahová a leghamarabb van. Addig szedd ezt a gyógyszert, hátha néhány nap kell, hogy hasson.

Hazamenni nagyon macerás lenne? Hogy az otthoni biztosításoddal mehessen dokihoz?


Esetleg nem gondolkoztál rajta, hogy magyar biztosításod legyen?

2018. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs biztosításod,akkor is el kell látniuk, csak ki kell fizetned a vizsgálatot.
2018. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szeretném, h legyen itt Magyarországon is, de csak állandó lakcímmel csinálják meg, nekem meg tartózkodási van, vagy munkaviszonnyal lehet még.


Aug. 25ére tudtam időpontot kapni,mára már egy kicsit jobb, de a kivizsgálás is kell, h nehogy újra előjöjjön.

Én is azt gondoltam h ilyen esetben elfogadnak, ha kifizetem a vizsgálati díjat, és még se.

2018. aug. 4. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!