Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lehet ez a mellemen?

Mitöl lehet ez a mellemen?

Figyelt kérdés
járok heti 3x szoláriumba de csak 6 vay 9perce fekszek be mindig.pár honapja vettem észre hogy a mellbimbom olyan mintha börkeményedés lenne rajta és fokozatossan levállik,barnás szinü és kemény.ez mitöl lehet?ez esetleg lehet börrák?de csak ott van ilyen és sehol máshol.most voltam strandon és hogy egész nap vizbe voltam felhupult és lejött.

2018. aug. 2. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbó érzékeny terület, van akinek különösen, nos te ebbe a kategóriába tartozol. Leegett a mellbimbód, mint nyáron a strandon a hátad, az is hamlik és borreteg van rajta. Nem, nem borrak, de én a helyedben nem mennek többet
2018. aug. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leégett és most hámlik. Ettől még mehetsz szoliba csak vigyázz hogy ne égj le vagy vegyél 50 faktoros naptejet és kend be a mellbimbódat.
2018. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A heti 3 szolárium szerintem nagyon sok a bőrödnek. Nagyon el fog öregedni.
2018. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!