Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez esetben mit csinálnak a...

Ez esetben mit csinálnak a nőgyógysznál?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok még nem élek nemi életet és el kéne mennem nögyógyászhoz mert nem álltbe rendesem ciklusom eze esetben és végez hüvelyi vizsgálatot a doki cagy elég egy hasi ultrahang meg vérvétel ?

2018. aug. 2. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem végez. Legalábbis amikor én voltam először, végzett.
2018. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem állt be a ciklusod? Mert sajnos a korombeliek többsége nincs vele tisztában, mikor is számít rendszeresnek a menstruáció.

A vizsgálat orvosfüggő. Azt semmiképp se hagyd, hogy fogamzásgátlóval lerendezzem.

2018. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt jelenti,hogy hogy van van hogy megjött pontosan 28-29 napra megjön vagy késik pár napot na ez eddig okés de volt hogy két honapot késett..
2018. aug. 3. 18:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmiképp se szeretnék fogamzásgátlot szedni halottam eleget erről.
2018. aug. 3. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal nem gond, ha kimarad egy vérzés. Nem vagyunk gépek, előfordul. Az is normális, hogy +/- 1 hét csúszás van a ciklusodban. Hiszen ismét nem vagyunk gépek. Ha viszont nagyon nagy az ingadozás (pl 21 nap, 45 nap, 30 nap, 21 nap, stb), akkor érdemes dokihoz menni.
2018. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvostól függ. Én ismerek olyat, aki nem végzett manuális vizsgálatot szűz páciensnél.

Szóval próbálj meg érdeklődni, hogy a lakhelyeden vagy környékén tudnak-e ajánlani normális dokit.


De tényleg csak akkor szükséges menni, ha már legalább 3 éve menstruálsz, és valóban nagy az ingadozás. Még az is belefér, hogy egyszer-egyszer kimarad. De ha már többször, akkor lehet valami hormonprobléma, vagy nemi hormonokkal, vagy a pajzsmirigyhormonokkal.

2018. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat :) muszáj mennem mert többször volt ilyen szóval nagyon nem rendszeres és már 4éve hogy van azt hittem ennyi idő alatt beáll..:/
2018. aug. 6. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!