Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után jött meg a...

Mennyi idő után jött meg a mensitek fogamzásgátló szedése után?

Figyelt kérdés
Június közepe felé vettem be az utolsó szemet, utána megjött. Július 25 környékén kellett volna megjönnie, de egy kis mellérzékenységen kívül semmi nem jelentkezett. Nektek mik a tapasztalataitok etéren? Mikor érdemes vele dokihoz fordulni, ő mit tud tenni? (hamarosan megyek amúgy is rákszűrésre)
2018. aug. 2. 15:30
 1/5 anonim válasza:

Nekem 2 év múlva. Kaptam Norkolutot és az hozta meg.

Ha 6 hónap múlva sem jön meg, akkor el kell menni orvoshoz.

2018. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az abbahagyás után még kétszer mgjött, aztán több, mint fél évig semmi. Ha mész úgyis hamarosan, kérdezz rá a lehetőségekre, én nem akartam hormont szedni újra (azzal meg tudják indítani), helyette gyógyteát ittam, és az segített, pontosan beállította a ciklusomat. (cickfark és palástfű tea)
2018. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5 v múlva... soha többet nem szedek ilyen szart.
2018. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hónap után, mindenféle kínkeserves kezelés után végre.

Azóta sem tudok teherbeesni.. Újabb 8 hónap eltelt.

2018. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

atyagatya.. :/ ha ezt tudom hogy erre számíthatok, sosem kezdem el szedni a gyógyszert...


#2: a teákat hogyan ittad? mármint valami keveréket vettél, vagy 2 külön teát? milyen gyakran? mennyi időbe telt mire rendberakott?

2018. aug. 5. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!