Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás és hüvelyi viszketés...

Felfázás és hüvelyi viszketés együtt mit jelent?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam felfázni de most nem tudom hogy, sikerült. Mostanában pedig a hüvelyem is viszket belül. Nem egyfolytában, hanem néha. Reggel pedig fehér, túrós állagú váladék volt benne. Történt valakivel ilyesmi itt? (A napokban készülök elmenni orvoshoz, de addig is kíváncsi vagyok mi ez)

2018. aug. 3. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Viszketes es turos allagu folyas nagyon valoszinu, hogy gomba.
2018. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ronda fertőzést jelent.

A bacik átkerültek a húgycsövedből a hüvelyedbe.

Vizelet vizsgálat kimutatja, célzottan kezelik, antibiotikummal.

Ne húzd az időt, mert rosszabbodhat. Ha esetleg tünetmentessé válsz, akkor is érdemes megnézetni, mert újra visszatérhet.


Velem történt.

Urulógiára mentem, kétszer is, mert alapos volt az orvos, kitenyésztették a bacit, úgy adott gyógyszert, és visszahívott kontrollra akkor is, ha tünetmentessé válok. Azt hittem, meggyógyultam, de még volt baci a vizeletemben. Kaptam másik gyógyszert, és harmadszorra már rendben voltam. Azóta sincs ilyen gondom.

2018. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!