Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam, mit tegyek?

Fáj a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma megjött a menstruációm és nagyon fáj a hasam. Reggel hánytam is étvágyam nincsen.(Azóta nem hánytam csak hányingerem van)Mit tegyek hogy elmúljon a hasfájásom? Gyógyszert már vettem be (Algoflex-M) de nem sokat segített. Köszi előre is!

2018. aug. 3. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Mivel valszeg terhes vagy,így gondolkozz a babaneveken.
2018. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél rá meleget és igyál sok folyadékot. Állítólag a kamilla tea is segít, én még nem próbáltam. Neten van fent egy csomó hasfájást csillapító mozdulatsor/jóga gyakorlatok, nekem az be szokott jönni.

Esetleg ülj be egy kád jó meleg vízbe, az is tud segíteni. Sokan nem ajánlják, mert fertőzések, gusztustalan, meg miegyéb, de ilyenkor szerintem igenis segít.

Esetleg később vegyél be másik fajta fájdalomcsillapítót, flektort, nurofent.

2018. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítóból a cataflam, flector, vagy apranax, nekem azok segítettek amikor görcsöltem, vagy ha gyógyszert nem akarsz akkor cickafark tea, tényleg csoda cucc :D Amúgy tegyél rá meleget, próbálj kicsit edzeni, ha nem vagy annyira rosszul, mert ha erőlteted könnyebben válik le a méhnyálkahártya. Mióta fáj ennyire a menzeszed? Ez az első alkalom? Ha nem ez az első, akkor viszont menj el dokihoz, mert a nagyon erős fájdalom lehet endometriózis, ciszta is.
2018. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!