Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gomba miatti állandó...

Candida gomba miatti állandó vizelési inger, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

fél éve hüvelyváladékból kiderült, hogy candida gombán van, a korlapra az van irva bacit nem találtak.

Ezért kell naponta 16-20 x kimennem a mosdóba de jön rendesen, ha végeztem is jön utóhatás és bitzonyos ételektől italoktól fokozódhat főleg este.

Eddig az sztk-s nőgyógyik urológusok nem tudtak segíteni.

Csak ezaz egy tünetem van.

Magándokihoz egyenlőre nincs pénzem menni.


Volt valakinek hasonló problémája ?

Ha igen, mivel gyógyult ki ?


ezekkel próbálkozom, próbálkoztam:

Candida diéta

canesten GYNO

Tőzegáfonya bogyó

1x tabletás gomba ölő

hirtelen nem jut eszembe a többi de sok volt már mind a hüvelygo,bára irányult.

Egyszer még 14 napos hüveyflóra helyrellítot is használtam de semmi...



2018. aug. 5. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is! Diétázok folyamatosan, mármint mostmár csak 160 grammos CH diétát, de ez is jó. Azóta ha bűnözök, egyből jön a felfázás, ami nem is teljesen olyan, csak nagyon sokat kell wc-re járnom. És főleg este nekem is. Elalvás előt 3-szor kimegyek legalább. Sajnos továbbra is a diétát tudom javasolni, más engem sem hozott helyre.
2018. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző kérdésedre is ezt írtam, bemásolom ide is.

Cukrot azért nézettél? Napi 20 alkalom az rengeteg, én a diabétesz miatt aggódnék előbb.

2018. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2X volt vércukor szint mérés. Ez a szimpla tűvel megszúrják az ujjat valami mérő szeren. Az normális volt eddig.

Erre én is gondoltam, hogy ezt tovább kéne vizsgálni, de hol és milyen vizsgáladtal ?

2018. aug. 5. 23:38
 4/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Mi az a 160 grammos CH diéta?
2018. aug. 5. 23:39
 5/5 anonim válasza:
Nem lehet, hogy inzulinrezisztenciád van? Én attól pisiltem napi 20szor!
2019. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!