Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfajdalom ellen hasznos...

Mellfajdalom ellen hasznos tanacs, ötlet?

Figyelt kérdés

Elofordul,hogy menstruáció előtt 2-10 nappal elkezdenek fájni a melleim,hol égnek, hol leszakadnak, hol bekeményednek. Eleve kicsi mellem van, így a leszakadás csoda lenne..)

Ilyenkor se melltartóval,se nélküle nem jó a helyzet, megzavarja az edzést és félig hason aludni sem tudok.


2018. aug. 5. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az szokott segíteni ilyenkor, hogy a zuhanyt épp megnyitom és ráengedem a langyos vizet, közben kicsit masszírozom is, pár óráig jó. :D
2018. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom, kiprobalom majd! :)

"Gyogyszert" semmikepp nem szeretnek szedni,mert kb minden 3.menstruaciom elso 4orajat csoda,hogy tulelek.. begorcsol a hasam,az ajulas kerulget, 1 nospa fortet, 1 algopyrint,1 cataflamot and neha meg egy daedalont is be kell vennem,ami igy 2-3 ora mulva hat.. a tobbi napon mar semmi bajom nincs

2018. aug. 6. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nem normális, hogy ilyen durván görcsölsz és alig hatnak a gyógyszerek. Nem akarlak megijeszteni, de én is voltam már így több hónapon keresztül, végül elmentem dokihoz, mert már megijedtem, hogy ez mitől lehet (előtte bőven elég volt egy cataflam és pár óra után jobban lettem) és az uh-on kiderült, hogy elég nagy (5 centis) ciszta van mindkét petefészkemen, meg is műtöttek. Szóval szerintem érdemes lenne utána járni, hogy van-e valami gond, ami ezt az erős görcsöt és rosszullétet okozza. Aztán persze kiderülhet, hogy nincs semmi és sajnos ennyire megvisel, de mindenképp jó lenne megbizonyosodni arról, hogy nincs baj és azt is jobb tudni, ha baj van.

2018. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, 1,5 eve gyakran fajt a hasam,ezert elmentem ultrahangra ahol nekem is talaltak egy cisztat. Azt mondtak, hogy majd magatol kipukkan, de lehet hogy minden honapban elojon

Egy par honappal ezelott visszamentem megnezetni, akkor nem volt mar ott

2018. aug. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!