Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éhgyomorra vehetek be görcsoldót?

Éhgyomorra vehetek be görcsoldót?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de vannak gyógyszerek amiket elvileg nem jo ehgyomorra bevenni. Ma reggel jott meg es annyira gorcsol a hasam hogy ételre hányinger nélkül gondolni sem tudok. Viszont tudom, hogy magától nem fog elmúlni. Vehetek be éhgyomorra görcsoldót?😕

Előre is köszi a választ!



2018. aug. 6. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy már így vettem és csak fél órával később tudtam csak enni, nem volt semmi gond. Csak legalább igyál addig, amíg nem lesz jobb.
2018. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen gyógyszert nem jó bevenni éhgyomorra.

Probálj meg enni valamit, esetleg sós vajas piritóst.

2018. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vettem be*
2018. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Roxi0423 válasza:
100%
Vehetsz be de nem ajánlatos mert egyes görcsoldók túl sok savat termelnek a gyomorban és ettől csak jobban fog fájni a hasad mert kimarja a gyomor falát úgyhogy ha nem is eszel normálisan akkor egy kis zacskó ropit egyél előtte és ezt a nőgyógyászom mondta mert nekem is volt ilyen problémám
2018. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!