Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése közben...

Fogamzásgátló szedése közben megjött a menstruàcióm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Most tartok a 14 ik tablettanal ,Elfelejtettem bevenni 12ik szemet ..tegnapi esti együttlét után ma reggelre vèrezni kezdtem ,pont mintha menstrualnek pedig az csak 15 kellene megjöjjön. Nagyon megijdtem nem tudom mi lehet ha gond és jelenlegi tartózkodási helyemen nem tudok orvost felkeresni .

2018. aug. 6. 19:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
38%
Első levél? Nem váltottál egyik gyógyszerről a másikra?
2018. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mivel elfelejtetted bevenni az egyik tablettát ezért megvonásos vérzésed lett. Amíg ezt a levelet el nem szeded, addig óvszert húzzatok! És máskor figyelj arra, hogy bevedd mindegyik szemet mert így sajnos nincs értelme szedni a fogamzásgátlót
2018. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem váltottam és más gyógyszert sem szedtem mostanában ,yasminellet szedek kb 5 éve
2018. aug. 6. 19:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem valószínű terhesség esélye ?
2018. aug. 6. 19:37
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem, legalábbis nem azért menstruálsz mert terhes vagy hanem ahogy írtam, a megvonásos vérzés miatt. De tényleg védekezzetek egy ideig óvszerrel, mert azért valamennyit csökkent a gyógyszer hatása
2018. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha pótoltad a kihagyott szemet 12 órán belül,akkor gyakorlatilag nulla a terhesség esélye.Ha kicsúsztál a 12 órából,akkor neccesebb a dolog.
2018. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem potoltam,kicsusztam a 12 óràból ,az az napival folytattam tovább .
2018. aug. 6. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kizárt a terhesség mert kihagytál egy tablettát.Épp az a lényege,hogy folyamatosan kell szedni 21 napig.Nem állítom,hogy sok esély van rá,de van rá,sajnos.Nem is értem,hogy miért nem pótoltad.
2018. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytál a szemet, ezért a szervezet úgy érzékelte, hogy elkezdted a szünetet. Így leesett a hormonszint, elkezdődött a méhnyálkahártya leválasztása. Pótolni kellett volna a szemet (illetve bevenni, ahogy eszedbe jut). Ne foglalkozz a vérzéssel. Folytasd a levelet, mintha mi sem történt volna, és minimum 1 hétig használjatok gumit. Ha a kihagyott szem előtti héten volt szex, akkor reménykedj, hogy nem estél teherbe. Amelyik nap a megvonásos vérzésed szokott kezdődni a szünetben, aznap csinálj egy tesztet.
2018. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kihagyott tabletta 3-án volt ,azon a héten és az előtte lèvőn sem volt sex .
2018. aug. 6. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!