Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor érdemes nőgyógyászhoz...

Mikor érdemes nőgyógyászhoz fordulni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozunk a babával. most péntek óta késik. Azóta 2 tesztet is csináltam (vasárnap és ma). Sajnos negatív. Mostmár nagyon tartok attól,hogy valami baj van a dolog mögött. Ciszta vagy ilyesmi. Meddig érdemes még várni és tesztelni? Menjek máris orvoshoz?
2018. aug. 7. 09:34
 1/3 audrey89 ***** válasza:
Szia. Ha baba lenne akkor a reggeli első vizeletes tesztnek mutatnia kellene. Ha késik pár napot az még belefér, nem feltétlenül van baj. De ha a héten nem jön meg jövő héten menj orvoshoz.
2018. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok? Igazából egy év sikertelenség után veszik “meddőségnek” a dolgot, de addig is ki lehet vizsgáltatni a dolgot. Szerintem hogyha ennyire vágytok kisbabára menjetek el nőgyógyászhoz, és beszéljétek meg, hogy mi a baj, nézze meg lehet e szervi oka...de az is lehet hogy a pároddak van baj, nem mindig a női szervezet a “hibás”.
2018. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég próbálkozunk 6-7 hónapja. Nem is azért akarok még orvoshoz menni, hanem azért h most miért nem jön meg ha nem vagyok terhes?
2018. aug. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!