Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar elmúlni?...

Miért nem akar elmúlni? Egészen feladtam már.

Figyelt kérdés

Lassan 2-3 éve tart az egész. Gomba. Már minden ilyentől rosszul vagyok.

Kb 3 éve tapasztaltam tünetet (előtte sosem volt ilyen jellegű problémám, illetve mikor kijött, partnerem sem volt), el is mentem a nőgyógyászhoz, ő megállapította a betegséget, kaptam gyógyszert. Beszedtem, majd csak egy kis időre múlt el. Visszamentem, kenetet is vett, ami negatív lett. Nem értette ő sem, én sem. Mindenesetre kaptam gyógyszert ismét, beszedtem. Aztán egy nagy betegség miatt kórházba kerültem, ott teljesen átvizsgáltak, nem találtak semmit.

Aztán ez így hol elmúlt, hol visszajött. Már mindent kipróbáltam: másik orvos, másik gyógyszer, kúpok tömkelege, krémek, grapefruitlé, ezüstkolloid, teák, diéta, sófürdő, aloe vera - mindent, amit orvos és amit az utca embere javasolt, hogy neki bevált.

Már azt is olvastam, hogy valakinek tükrözésen mutatták ki, hogy a szervezetében elterjedt - elmentem hát, az is negatív. A vérképem tökéletes.

A partnerem (közben lett) is mindig megy szűrésre, és amikor kaptam gyógyszert, ő is kapott, ő is kezelve lett. Neki nincs tünete.

Én már undorom magamtól, és nem hiszem el, hogy senki nem talál semmit, de mégis jelen van. Ennyire nagy betegség ez, hogy nem tudják megoldani?! Hihetetlen... Sírni tudnék néha.


Valakinek még utolsó ötlet? Bármi? Orvos? Gyógyszer?


2018. aug. 7. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva. Most persze csak azt tudom mondani, amit nekem javasolt egy orvos gomba után, ami lehet csak az ő “kitalációja” hogy segít, lehet nem, de: Léböjtkúra. Nekem nem jött vissza, bár ki tudja segített e, de ez elméletileg kitisztítja a szervezetet, ha neked is elterjedt volna bár ezt nem értem hogyan :D Én mondjuk elmennék egy harmadik orvoshoz is, ahol teljesen előről, mégegyszer nekifutnék a dolognak..Párod biztosan rendesen ki van kezelve? Vagy talán azt tudom elképzelni, hogy ha azt használsz, a tampont nem bírod, előfordulhat. Mindenesetre jobbulást kívánok!
2018. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem használok tampont, pont emiatt. Igen, a párom is ki van kezelve. Kapcsolatunk elején nemi beteg szűrésre is mentünk, az is negatív. Plusz én emiatt nem is vagyok hajlandó gumi nélkül szexelni, még akkor sem, ha épp nem érzek semmi tünetet...


Most gondolkozom egy másik orvoson. Nagyon jó értékelése van (elég drága is...), de épp mert nagyon jónak írják, már csak 1 hónap múlva van hozzá időpont.


Elég kétségbe vagyok esve. 1-2 múlva gyereket is szeretnénk. Így hogy? Azt se merem, hogy gumi nélkül érjen hozzám...


A léböjtöt kipróbálom... Hátha. Köszönöm szépen!

2018. aug. 7. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó te szegény!


Nekem az egyetemi éveim alatt keserítette meg az életemet a gomba, kb 2-3 havonta visszatért, öt éven át. Én mondjuk nem vizsgáltattam ilyen precízen ki magam, de tele volt már vele a hócipőm.


Végül egy fél éves, nagyon szigorú Candida diétát tartottam és abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Azóta nem jött vissza, pedig ennek már 15 éve.


Ártani biztos nem fog, egy próbát megér. Fel lehet fogni tisztítókúrának is (az első két hétben őrületesen büdöseket kakil/pisil az ember, szóval tuti hogy kipucol mindenféle szemetet).

2018. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!