Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben melyik nőgyógyászhoz...

Győrben melyik nőgyógyászhoz érdemes menni? (magánrendelés)

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a szempont, szeretnél e gyorsan bekerülni, vagy megér annyit hogy vársz 4-6 hetet, mert mostmár sokaknák ennyit kell várni. Akiket én ajánlok személyes tapasztalat kapcsán: Dr Fekete Zoltán, hozzá járok magánrendelésre, illetve jártam terhesgondozásra de amikor a kórházban voltam is nagyon rendesek voltak, pl Dr Tuba Gyula, Dr Nikovits Zsófia, Dr Brezsnyák Petra, Dr Likár Zsolt és Dr Papp Zsolt is. Közöttük van fiatal, nem tudom lehet e hozzájuk menni maszekba, de velem nagyon kedvesek voltak. Igazából töltöttem a kórházba még év elején 2,5 hetet, szinte mindegyikükkel találkoztam, ha érdekel valaki konkrétan írj nyugodtan, akiket fentebb említettem ők ugrottak be hirtelen.
2018. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Nagyon fontos lenne, hogy minél előbb előbb el tudjak menni, de nagyon félek is, mert még sosem voltam, így nehéz döntés.
2018. aug. 8. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 18 alatt mehetsz tiniambulanciára, holnap pont van rendelés 13:00-15:00 között, oda be se kell jelentkezni, csak érkezési sorrend van, érdemes kicsit hamarabb odamenni:) És általában fiatal orvosok vannak. Vagy aki még eszembe jut, a Dr Bödecs Péter, ő nem dolgozik a kórházban ezért nagyon hamar be lehet hozzá kerülni magánrendelésre, a bem térnél van a rendelője, róla jókat hallottam.
2018. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csenge Titanilla,Dr. Dely Balogh Ildikó
2018. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csenge Titanilla van a tini ambulancián is,ő elég jó orvos
2018. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 10. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én dr. Mika Péterhez járok, őt ajánlanám. De minimum 4 hétre lehet időpontot kapni.
2018. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!