Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradhat a menstruáció?

Kimaradhat a menstruáció?

Figyelt kérdés
Már nagyjából 13 napot késik a menzeszem és nem tudom miért. A párommal pettingeltünk ugyan, de semmi több. Még az előváladék se érhetett oda, mégis késik már majdnem két hete. A múlt hónapban 15 km-t gyalogoltam naponta plusz számomra kissé megterhelő fizikai munkát végeztem. Továbbá nagyon stresszes volt az egész hónapom mind a munka, mind a kapcsolat miatt. Nagyon sokat szoktam stresszelni még a semmin is. Még nem történt meg, hogy ilyen sokat késsen, bár ahogy észrevettem minden hónapban egyre többet késik (34-36 nap). Mi lehet ennek a hatterében ?

2018. aug. 7. 21:36
 1/3 anonim válasza:
ne aggódj velem ugyanez volt,ne stresszelj és minden okés lesz hidd el
2018. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy kb. mikor meg kellett volna jöjjön egy napig barna folyásom volt, nem sok, de volt. Fura, mert még ez se fordult elő velem. Nagyon remélem, hogy csak a hormonjaim szórakoznak velem.
2018. aug. 7. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia . Megjött azóta ?
2018. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!