Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az, hogy Romániában vény...

Igaz az, hogy Romániában vény nélkül lehet kiváltani a fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 16:50
 1/5 anonim válasza:
54%

Nem hinném...

Meg kell érdeklődnöd a lakhelyedhez közeli Patikában, vagy kezelőorvosodtól!

2018. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha igaz , akkor sem ajánlanám.

Nem játék beszedni mindenféle gyógyszert!

2018. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos manapság olyan sokára kap az ember időpontot szakrendelésre (még akkor is, ha csak egy receptért megy), hogy alternatív lehetőségek után kell kutatni.

Legutóbb is úgy jártam, hogy két hónapra előre próbáltam időpontot foglalni és még így sem volt megfelelő időpont az orvosomhoz. A fogamzásgátlót meg sajnos nem akkor veszi be az ember, amikor akarja, így kénytelen voltam máshogy megoldani a dolgot. Tudom, aki sztk-ba jár, az annyit is ér, de nem mindenki tudja megfizetni a kb. 20E Ft-os orvosi vizsgálat díját, amiben a receptírás benne sincs... Természetesen már régóta használt gyógyszerről van szó, nem csak úgy hasraütésszerűen gondoltam kiváltani valamit. 😁

Nemrég volt olyan, hogy mire a bajommal orvoshoz fordultam, mát elmúlt a problémám (hála Istennek, de mi lett volna, ha súlyosabb a gondom??)

Persze senkit nem támogatok abban, hogy orvoshoz fordulás nélkül beszedjen mindenféle komolyabb gyógyszert, de az sem normális, hogy ha valaki rendszeresen szed valamilyen gyógyszert, ne tudjon recepthez jutni, mert nincs időpont az orvoshoz.

2018. aug. 10. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak receptre van szükséged fogamzásgátlóhoz, akkor menj el a háziorvosodhoz. Vidd a legutóbbi nőgyógyászati leleted, és fölírja
2018. aug. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem hajlandó felírni, azt mondja menjek a szakorvoshoz... 😕
2018. aug. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!