Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hüvely tablettát kell...

Egy hüvely tablettát kell minden este felhelyeznem a huvelybe. De az a helyzet hogy eddig mindig jöttek vissza maradványok a tablettábol. És az lenne a kerdesem hogy így is használni fog?

Figyelt kérdés
A papíron rajta van hogy ha jön vissza mélyebbre kell te mi viszont nem tudom mélyebbre feldgni nem tudom miért.
2018. aug. 9. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem probléma, hogy jön vissza belőle. Másnak is így van.
2018. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi mindenképp visszajön, nyugi, attól még a hatóanyag felszívódik éjszaka.
2018. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem így van mert már egy éve szenvedek ezzel betegséggel. Ha lehet így nevezni.
2018. aug. 9. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az ösztrogén termelődése csökkent a szervezetedben. (Klimax előjel lehet már a 30-as évek második felében...)


Arra nem kifejezetten szokott használni a hüvely tabletta (több hónapos tapasztalatom - hiábavaló kezelések - néhány évvel ezelőttről.)


Síkosító/hidratáló krém a megoldás (a neve nem jut most eszembe.) Egy ideig használtam. Most már nincs rá szükség, mert elmúlt a panaszom MAJDNEM 100 %-ig.

2018. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok és hüvely gombam van. Én erre gondoltam. És mivel már azt akarom hogy megszabadulnak tőle gondoltam megkérdezem így is hatni fog e ahogy leírtam.
2018. aug. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!