Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aug.4-5-én múlt a menszeszem,7...

Aug.4-5-én múlt a menszeszem,7-én együtt voltunk a párommal és sajnos megtörtént a baleset ( kiszakadt a gumi oldalt)?

Figyelt kérdés
De a párom azt mondta, hogy ő úgy érezte, hogy akkor szakadt szét amikor már nem volt bennem (nem is élvezett belém) Rá 22-23ra bevettem egy Escaplle tablettát.2 nap telt el és még nem volt pecsételő vérzésem. Mit gondoltok?

2018. aug. 10. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Miután bevettem a tablettát rá pár órára nagyon rosszul voltam szinte minden mellékhatás megjelent nálam(szédülés,fejfájás,fáradtság,gyengeség,hányinger) kivétel a vérzés és a hányás. Általában mikor kell megjelennie a pecsételő vérzésnek?
2018. aug. 10. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy mindenkepp megjelenjen, csak sokaknal megjelenik. Nekem pl nem jelentkezett, amikor 1x tinikoromban bevettem ilyen tablettat, ill ismeroseim kozul se mindenkinel fordult elo. Senki sem lett akkor terhes. Te se, nyugi.
2018. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Én erre nem is vettem volna be eleve esemény utáni tablettát. Nem élvezett el, oké, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot, de gyakorlatilag nem óvszer nélkül voltatok együtt, csak kiszakadt oldalt és ha jól értem nem úgy nyomtátok végig a dolgot, hogy el volt szakadva, plusz el sem ment.

Amúgy meg nem mindenki vérzik ám az esemény utánitól sem. Meg aztán a mellékhatások csak előfordulhatnak, nem feltétlenül fordulnak is elő.

2018. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1. és 2. válaszoló! Kicsit megnyugodtam. Azért vettem be a tablettát mert arra gondoltam, hogy lehet lettek mikrosérülések az óvszeren amíg csináltuk és csak utána szakadt szét.
2018. aug. 10. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan az esemény utáni tabletták bekapkodásával, olyan hormonadag van bennük amik nagyon nem tesznek jót a szervezetednek, és hosszútávú kihatásai vannak.
2018. aug. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez volt az első alkalom, hogy úgy éreztem be kell vennem egyet. De megfogadom a tanácsodat 3. válaszoló. Köszönöm szépen :)
2018. aug. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!