Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Roaccutant lehet tetralysal...

Roaccutant lehet tetralysal után egy héttel szedni? És fogamzásgátló nélkül?

Figyelt kérdés
Egy hónapig szedtem a tetralysalt nemhogy jobb nem lett de rosszabb. Egy hét szünet után lehet váltani roára?:a wiki szerint 48 óra alatt kiurul a 65szazaleka.. illetve masik kerdeswm, hogy beleegyező nyilarkozat alairasaval lehet szedni fogamzásgátló nélkül? sokan írtátok, hogy ugy szeditek.m ez hogy lehetséges? Magan dokival irassam vagy sztk s is megteszi erre a celra ?

2018. aug. 12. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A bőrgyógyászod tudni fogja, mikor kezdheted el szedni. Nyáron nem javasolt, van akinek szünetet is beiktatnak, de normális bőrgyógyász október előtt nem írja fel. Én trombózis veszély miatt nem szedhetek fogamzásgátlót, így nekem felírták anélkül is (plusz nemi életet sem éltem). Én biztosan magánban intézném, sztk-s bőrgyógyászokról rengeteg rosszat hallottam.
2018. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem fel fogja írni, nincs ínyemre nekem sem a dolog de hegesedes kockázata áll fent így sürgős és nem megyek sehova sem egész augusztusban miatta. a tetralysal is fenyerzekenyit. És erre volt bizonyítékod vagy elég csak annyit mondani, hogy a családomban gyakori és így megúszhatom? értem:/ hát nem tudom lehet sztk -ban fogom, mert a gyógyszer , probiotikum, hidratáló egyebek elég drága .. és arról is jó lenne infó aki szedte, hogy hüvely szárazságot , nőgyógyászati problémákat mennyire okoz:/
2018. aug. 12. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!