Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé fáj, mit tudnék csinálni?

Eléggé fáj, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma Délelőtt jött meg a mensim. ( nem először). Nagyon fáj a hasam. Gyógyszer nincs itthon. Mit tudnék csinálni?

Tudom hogy hülyén fog hangzani de nincs itthon üres palack :D

Úgyhogy a melegvizes palack kilőve!


Gyors válaszokat kérek, nagyon fáj!

Lehetőleg nők válaszát várom.

Valami ötlet hogy ne fájjon ennyire?


Köszönöm szépen 😘



2018. aug. 12. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Hát akkor most lehet hogy neked meg ez fog nagyon hülyén hangozni, de szexelj.

Ha esetleg még nem hallottál róla, hogy miért mondtam ezt most komolyan, akkor szívesen leírom a saját tapasztalatom privátban.

2018. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Pici mozgás esetleg segíthet.

Amúgy az orgazmus sem hülyeség, amit az első válaszoló írt, nem feltétlen kell partner se hozzá.

Melegvizes palack helyett pedig akár egy zokniba/párnahuzatba stb.tenni rizst vagy babot, sütőben vagy mikróban meg lehet-persze óvatosan - melegíteni.

2018. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A családból senkit nem tudsz elküldeni a patikába?Próbáld meg melegíteni a hasad hajszárítóval,nekem az mindenre bevált eddig.Levendulaolajad nincs otthon?Kálcium,magnézium esetleg?Kamillatea is jó állítólag.
2018. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2.válaszoló


Köszönöm a választ


3.válaszoló


Faluban lakunk és a Patika vasárnap csak délig van nyitva 😪


Viszont kipróbálom a hajszárítósat.

Köszönöm a választ

2018. aug. 12. 14:11
 5/17 A kérdező kommentje:

Ja és a 2.válaszolónak írom hogy:


Ilyenkor mensi alatt rettenetesen undorodom a szexuális élettől 😫😫.

Még önkielégítés formájában is

2018. aug. 12. 14:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha átszaladnál a szomszédokhoz, hátha van otthon valakinek egy szem fájdalomcsillapítója.
2018. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az Egyik szomszédommal k__vára utáljuk egymást 😂

A másikak nyaralni vannak

Velünk szembe a szántóföld van

A többi embert nem ismerem és őkse engem

2018. aug. 12. 15:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a hajszárítósat. Sajnos nem Használt 😞😞
2018. aug. 12. 16:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Pedig ha régebben bevált a melegvizes palack, akkor a hajszárítónak is jónak kellene lennie... Vagy a vasalónak, természetesen nem közvetlenül a bőrre téve, hanem egy réteg ruhán keresztül, pl. törölköző. A meleg a lényeg ugyanis, ami enyhíti a görcsöket.


Mindegy, amit még tudok: igyál meg egy fél deci erősebb likőrt (pl. bonbonmeggy, cherry brandy, konyak - bármit, ami van otthon); vagy ha esetleg bírod, akkor egy 3-4 cl erősebb pálinkát. Percek alatt hat, és elég hosszú időre. Ha szükséges később, akkor ismételd meg. :D


És tanulj az esetből: gyógyszer mindig legyen otthon. Egy sima fájdalomcsillapító bármikor, bármire kellhet.

2018. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. aug. 12. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!