Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet peteérés?

Ez lehet peteérés?

Figyelt kérdés

Barnás folyásom van, néha erősebb, nyúlós, aztán órákig semmi vagy pisilés után a wc papíron látszik valami nagyon világos folt. És emellett nagyon nagyon enyhén van olyan érzésem, mintha megjönne. De semmi görcsöles, csak az alhasamban érzek vmit.Ez tegnap este óta van így. Előző hónapban is barnaztam ugyanigy 2 napot, majd elmúlt es 2 het mulva rendes menstruacio jelentkezett.

Csak fura mert eddig hókozben nem volt nekem eddig ilyen mensi előtt. 25 múltam.

Hormonproblemam mindig is volt, de jarok nőgyógyászhoz. Mostanság minden okes volt, erre mult honapban is volt hókozben ez a kis barnas folyas, meg most is.

Szerintetek ez milyen változás lehet?:D


2018. aug. 13. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem most van. A peteérés néha járhat enyhe vérzéssel is, de ha hormonproblémád van, az is közrejátszhat benne. Mindenesetre a nyúlós folyás, meg a fájdalom a hasadban ezt jelzi.
2018. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közti folyás sosem jelent jót ha csak nem a beágyazódás miatt :)
2018. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ovuláció miatt van, teljesen normális.
2018. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!