Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis mennyiségű barna folyás...

Kis mennyiségű barna folyás menszesz napján? Sos

Figyelt kérdés

A ciklusom 32 napján egy kis rózsaszín vér, majd kis mennyiségű barna folyás jelentkezett. Ez 2 napja történt, azóta semmi.

Terhességtől félek, viszont barátommal az az emlitett eset előtt 28 nappal voltunk együtt,a mensim utolsó napján. Védekeztünk.

Lehetséges terhesség? Vagy hormonzavarról esetleg baciról lenne szó?

Olvastam, hogy a stressz is kihatással van az ilyesmire, amiből volt idén bőven,de az utóbbi időben is.

Nagyon megköszönném ha valaki tudna használható választ adni. :)

17/L


2018. aug. 13. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
1000 oka lehet,ha csak most az egyszer jelentkezik akkor nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani.A terhességet ki lehet zárni terhességi teszttel.
2018. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A teszt negatív. Arra gondolok, hogy mivel bárban dolgozom meg is emelhettem magam a sörösrekeszekkel, vagy nagyon sokat voltam vízparton, onnan valami baci? Rengeteg ideg? Dokit kellene látogatnom?
2018. aug. 14. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!