Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom általában 28...

A ciklusom általában 28 napos, de az utóbbi 2 hónapban mindkétszer 1,ill. 1,5 hetet késett. Valami nincs rendben? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

csináltam tesztet. semmi. ma kellett volna megjönnie, de persze nem jött meg.nem szedek gyógyszert.

mitől borult fel? vagy menjek ezzel egyáltalán orvoshoz?


2008. nov. 2. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elmész dokihoz, elmondod, mi a bajod, lehet, h tud segíteni. Én innen sajnos nem tudok. De attól nem lesz bajod, ha elmész a dokihoz... Remélem nincs komoly bajod!
2008. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1-2 hét csúszás még belefér, szerintem nem kell aggódnod. Lehet felfázás az oka, stressz, másféle étkezés. Ha több hónapig rendszertelen akkor viszont érdemes elmenned az orvoshoz!
2008. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2 alkalommal kesett nekem, a felfazas volt az oka. elhanyagoltam, nem ereztem veszelyesnek, utanna pedig ledontott rendesen, sirassal mentem minden fel oraban a vecere :(
2009. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!