Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tegnap felhelyeztem egy...

Ha tegnap felhelyeztem egy CNS hüvelykúpot akkor ha holnap elmegyek nőgyógyászatra, lehet tévesen negatív eredmény?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt elkezdett fájni, égni a hüvelyem, és a hüvelyváladékom is bővebb, sárgás színű lett. Elég rosszul voltam és van itthon CNS kúp végszükség esetére,tegnap felhelyeztem egyet. Ma felhívtam a nőgyógyászt és tudott egyből holnapra adni időpontot. Lehet majd emiatt nem valós a hüvelyváladék tenyésztésének eredménye? Megemlítsem a nőgyógyásznak, hogy már felhelyeztem egy hüvelykúpot?

2018. aug. 13. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a vizsgálat eredményét befolyásolja-e, de mindenképpen említsd meg a nőgyógyásznak.
2018. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony adhat téves eredményt. Én Canestennel jártam így. Volt panaszom, de a kenet semmit nem mutatott ki... :/ Azóta inkabb semmit nem használok, amíg a doki nem lát.
2018. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!