Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne ázzak...

Mit csináljak hogy ne ázzak át? Megjött és csak vekony betét van nálam. Nem akarom összevérezni az ágyat, nem otthon vagyok. Nagyon félek így elaludni. Ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Én éjszaka nem vérzek nagyon. Csak reggel, mikor felkelek, kijön, mertugye a fekvő testhelyzet miatt nem tudott kifolyni
2018. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Van gumilepedőd? Azt simán letörlöd, ha van akkor használj azt. Nem tudsz valahol venni/kérni betétet vagy tampont? Ha csak vékony van nálad tegyél be többet (ne egymásra, mögé, hogy olyan hosszu legyen mint az éjszakai) és tehetsz magad alá egy törcsit, meg vegyél szorosabb bugyit ami tart, nem tud elcsúszni. Kb ennyi jut az eszembe, ezért szoktam mondani mindig legyen nálam pár betét és tampon
2018. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen vészhelyzet esetén feláldoznék egy bugyimat, és összehajtogatva beraknám abba amit fel vennék. Ezt pedig fixálnám vékony betétekkel.
2018. aug. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben azt csinálnám, h fognám magam, elmennék a legközelebbi kisboltig, vagy benzinkútig, és vennék egy csomag betétet. Más megoldás nagyon nincs, mert a tisztasági semmit sem ér ilyenkor, a rongyok csak átmeneti megoldásnak jók, az ágy talán megússza, viszont te tutira olyan leszel kisebb nagyobb mértékben...


De ez legalább jó kis tanulópénz, h mindig legyen nálad ilyesmi, h máskor ne kerülj ilyen helyzetbe. Én kb minden táskámban tartok minimum 1 betétet a kocsiban is egy fél csomaggal. Így bármikor kéznél van, ha hirtelen szükség lenne rá.


Most látom csak, h elég régi kérdés. Gondolom már túl vagy rajta. Hogy sikerült megoldanod?

2018. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!