Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálaton...

Nőgyógyászati vizsgálaton titeket meg szokott hallhatni az orvos?

Figyelt kérdés

Azt is irjatok, hogy ez magánrendelésen, vagy nem.

Köszi a válaszokat!!



2018. aug. 14. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy mit mondok? Vagy a tüdőmet? 😂 Beszélgetni szoktunk, de vizsgálni csak lent szokott, a mellemet sem nézi sosem.
2018. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi ez tényleg kétértelmű lett!!😂

A szív, tüdőre gondoltam

2018. aug. 14. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is csak alul vizsgáltak mindig, csak a kezelési lapra szokták lazán ráirogatni a vérnyomásom (?), hogy vesék ütögetésre nem érzékenyek, mennyi a légzésszám stb, úgyhogy ezen ne lepődj meg, mindent odaírnak amit csak lehet. Ez mondjuk kórházban volt, de a magánrendelésen sem szokta a dokim, a mellvizsgálatot is csak akkor végezte el, amikor mondtam hogy érzek egy csomót, azóta és azelőtt egyszer sem.
2018. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Engem csak megujjaz, aztán jó napot. Ha mondok valamit, persze meghallgat, vagy legalábbis úgy tesz, mint aki figyel.
2018. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Hú, ez a kérdés komoly ismerethiányt rejt. Tudod, punci lent, a két lábad között, szív és tüdő meg fent, a mellkasodban található, már legelábbis az enyém.
2018. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.A nőgyógyász a hüvellyel foglalkozik,az enyém mellet is csak a beteg kérésére nézi meg.Ha alul vizsgál alul vetkőzöl le és utána öltözhetsz vissza.Ha a melled nézi akkor természetesen felül vetkőzöl le.


Semmilyen nődoki nem hallgat szívet,tüdőt,maximum a mellet nézheti meg,de ez is többnyire kérésre történik

2018. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szedted amúgy? Miert, teged meghallgatott, vagy ismerősödet? Olvastam mar en is ilyet, de eddig senkitől nem nagyon hallottqm ilyet es nem is tapasztaltam a gyakorlatban. Magandoki esetleg merhet vernyomast, de altalaban nem foglalkoznak ilyennel, nem ez a dolguk, az ilyeneket a haziorvos/belgyogyasz vegzi alapesetben. Igaz, en is pár külföldi videóban láttam olyat, hogy nőgyógyász teljes vizsgalatot csinalt, ami mindenre kiterjed, de ez Mo.-n nem divat. Mikor alapból, futószalag szerűen jönnek mennek a betegek, gondolod, hogy a doki meg pluszban olyan dolgokat is csinal ami nem az ő területe? Alul vizsgal meg, es ha szükseges mellet is vizsgal, de csak megtapogatja őket, mast felül nem vizsgal. Illetve, max kismamak esezeben a magzat szívhangjat nezi meg.
2018. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!