Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szűnik a csípő érzés, mit...

Nem szűnik a csípő érzés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapja hüvelygombám volt, amit sehogy sem bírtam kikezelni, hiába ismételtem a kúpos kezeléseket (szájon át szedhető gyógyszert is kaptam). Ezután petefészek gyulladásom lett, erre kaptam antibiotikumot. Az utolsót másfél hete szedtem be, de a szájon át szedhető gombaellenes gyógyszer ellenére túrós folyásom lett, és csípett belül a hüvelyem.


Most megint elmentem orvoshoz, azt mondta, egyértelműen gomba, és a hüvely heveny gyulladását állapította meg. Újra szájon át szedhető gyógyszert kaptam canesten kombival. Tegnap tettem fel az elsőt, a folyás megszűnt, de a csípő érzés erősödött.


Már sírni tudnék, a szexuális életem romokban. Mit tudok még csinálni? Ráment az egész nyaram, fürödni sem tudtam a Balatonban. Miért nem szűnik már meg?



2018. aug. 14. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párodat is kezelték? Mert ha nem, akkor ö fertöz vissza!
2018. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, kezelték.
2018. aug. 14. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha a párod elmegy urológushoz, tőle is vesznek kenetet és kap gyógyszert.

Az nem a legjobb megoldás, ha a nőgyógyász ad gyógyszert a férfinak is. Ha nálatok így történt, akkor talán ez a gond.

Ha közben szexeltetek, akkor is gond. Hiába szedtek gyógyszert mindketten, ha nem várjátok ki a teljes gyógyulást.

És persze vannak olyan dolgok, amit elősegítik a gombás fertőzéseket, pl. fogamzásgátló szedése, antibiotikumok.

Most lehet, hogy az antibiotikum kúrától jött elő újra.

De más gyógyszereknek is lehet ilyen hatása. Pl. cukorbetegségre való gyógyszerek.

2018. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és fura, hogy Canestent kell használnod.

Ennél komolyabb, jobb kúpokat szoktak felírni. Hiszen ez kapható vény nélkül is. Azért megy az ember orvoshoz, hogy normális gyógyszert kapjon, ne olyat, amit egyébként is megvehet.

2018. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezért érdemes minden sz@rral orvoshoz menni! Canesten combi...... Recept nélkül is kapok.😂😂😂😂😂
2018. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.:D Mellé fluconazole-t kaptam egyébként, heti 1 db-ot kell beszedni 4 héten át.
2018. aug. 14. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Canesten?! Ez komoly? Ki ez az orvos, komolyan...

Nem tudom, amúgy mennyire eszel sok szénhidrátot, de nekem segített folyamatos gombás fertőzésnél, hogy nem ettem semmit, amiben cukor van, és minél kevesebb szénhidrátot vettem magamhoz.

2018. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!