Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék nagyon rosszul...

Mit tehetnék nagyon rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Ma reggelre megjött két nap késéssel. Mire beértem a munkahelyemre már nyomott hangulatban voltam, nagyon fájt az alhasam. Volt étvágyam, de valamiért csak a könnyű dolgokat kívántam. Délben öklendezés jött rám valamennyit hánytam de furcsa hogy nem volt hányingerem, most sincsen. Elvoltam még pár órát a munkahelyemen, aztán mentem haza lepihentem de annyira fáj görcsöl az alhasam hogy ezt nem bírom, vettem be algopirint de ugyanúgy fáj meg néha össze húzódik a nemi szervem és akkor sokkal rosszabb. Néha a mellkasom is fáj szívtájba.

Mikor fog hatni az algopirin addig is mit tegyek?

22\L



2018. aug. 14. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Algopyrin nem túl hatásos menstruációs görcsökre, esetleg Nospával együtt hat valamennyire. Nincs otthon Voltaren Dolo tablettád? Menstruációs fájdalmakra a non-szteroid fájdalomcsillapítók hatásosak. A Cataflam is jó, az egy kicsit erősebb mint a Voltaren Dolo.
2018. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
S legközelebb már akkor vedd be a gyógyszert, mikor érzed, hogy elkezd fájdogálni a hasad! Ha már az erős görcsöknél veszed be, vagy sokára hat, vagy egyáltalán nem.
2018. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon vagy, és nem tudsz elmenni patikába, mert olyan rosszul vagy, nyugodtan hívd ki az ügyeletes orvost!

24 éves koromig iszonyatos görcseim voltak, a földön fetrengtem, nekem mindig injekció segített ( nem tudom mit kaptam, de hatott)

2018. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, amit a hármas is ír. Nekem a húgom ment el fájdalomtól tántorogva az ügyeletre, ott kapott injekciót, és gyorsan jobban lett. Ha nagyon rosszul vagy menj el ha eltudsz, ha nem, hívd ki az ügyeletet!
2018. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor hányásig voltak görcseim. Az algoflex forte jött be, de csak akkor, ha rögtön amikor megjön, úgy veszem be, meg se várom már hogy erősebben fájjon, mert tudom, hogy akkor hányni fogok, és akkor ügyelet, injekció, stb... :/ Jobbulást!
2018. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek úgy tűnik a gyógyszer segített.. Csak nagyon melegem van és nagyon vérzik ott lenn.
2018. aug. 14. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Voltál már nőgyógyásznál ezzel a bajjal? Nem tűnik normálisnak, hogy ennyire rosszul vagy és ilyen sokat vérzel. Nézesd meg magad, hátha van valami mód, hogy ne legyen ilyen rossz. :(
2018. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt ilyen, csak ez a mostani ilyen... Ha tudnám miért:/
2018. aug. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!