Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P. C. O. valakinek van?

P. C. O. valakinek van?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt olyan hogy amikor megjött akkor a gyomrom úgy fájt hogy felállni s állni alig bírtam.Azota minden hónapban erősebben fájnak a lábaim amikor megjön.Hajam is hullik és nehezen tudok fogyni.
2018. aug. 14. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
PCOS-re gondolsz? Akkor igen, amelynek a kezelése nőgyógyász és endokrinológus közös feladata! Mivel írtad hogy van tüneted, el kellene menni orvoshoz. Első körben ha nincs pontos diagnózisod nőgyógyász, mert ha az endokrinológusnál kezdesz, ő is kérni fog nőgyógyászati vizsgálatot, utána kezd el kezelni. Nekem is van, nem ezekkel a tünetekkel, de a gyógyszer-diéta-sport kombinációjával nagyon jól helyrehozható.
2018. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.koszonom válaszod.neked milyen tuneteid vannak?
2018. aug. 15. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem főként az alhasam fájt, de nagyon, cataflamon és flectoron éltem, illetve a teljesen rendszeres ciklusomat mintha elvágták volna, nem jött meg 4 hónapig. Sajnos nekem elhúzódott a diagnózis, mert volt egy kisebb gyulladásom, ami elfedte a menzesz kimaradásának valódi okát...meg megjelent pár aknés pattanásom.
2018. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a menszeszemmel lekopogom semmi bajom de egy pár hónapja durva volt s azóta minden menszesznel fájnak a labaim
2018. aug. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!