Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelygombára ill. bakteriá...

Ha hüvelygombára ill. bakteriális fertőzésre kaptam gyógyszert, a páromnak is szednie kell?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk számára felírta az orvos, de tüneteim csak nekem vannak, és az első jelentkezés óta nem szexeltünk. Ilyenkor is végig kell csinálnia velem az antibiotikumos kezelést, a másik gyógyszert és a krémet is?
2018. aug. 15. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A páromnak nem írt fel az orvos gyógyszert,nem is kaptam vissza tőle.
2018. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2 Mert nem kértél, és nem szóltál, a dokidat meg nem érdekelted, csak lezavart. Kétlem, hogy nem kaptad vissza, mert csak idő kérdése mikor jelennek meg a tünetek.


Ping-pong effect, ezt igy szoktál hivni a dokik. Egymásnak adogatjátok, te pedig 1-2 havonta ugyanazokat a tüneteket produkálod.

2018. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A férfiaknak az esetek túlnyomó részében nincs tünetük. Úgyhogy tökmindegy, mit érez, és mit nem, használja el a te érdekedben a felírt szereket.
2018. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!