Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor, ha a menstruáció...

Mi van akkor, ha a menstruációm 6 hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés
2007. dec. 2. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Baj.

Sürgősen vizsgáltasd ki magad egy nőgyógyásszal!!!

A terhességtől a ciszáig a fertőzésen át bármi oka lehet.

De miért kell ezzel 6 hónapot várni? Előbb nem gondoltad, hogy valami nincs redben?

Leszámítva,ha a változó korban vagy, mert akkor normális is lehet, de érdemes akkoris orvossal megnézetni

2007. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de ha már szexuális életet élsz, mindenképp menj el nőgyógyászhoz.

Ha még fiatal vagy, lehet, hogy nem állt be ciklusod.

2007. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp orvoshoz kell vele menni, hormonzavar, ciszta, stb állhat mögötte. Nem szabad tovább várni, így is sok volt! Hormontartalmú gyógyszerrel, injekciókúrával hozzák vissza a menzeszt ha szükséges, nem kellemes, de muszáj, mert csúnya szövődmények alakulhatnak ki később! Szerintem a menzesz kamaszkorban is be tud állni már annyira, hogy ne maradjon ki fél év...
2007. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvoshoz kell menj! Ilyen előfordulhat. Ha nincs terhesség, amit már mondjuk észrevettél volna nagyon régen, akkor egy Norcolut nevű gyógyszerrel meghozzák a vérzésedet, aztán pedig fogamzásgátló tablettával szépen berendszerezik.
2007. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Menj orvoshoz! Nekem 2 hete késik és már alig birom idegekkel, mert az orvosom szerdáig szabin van. Lehet, hogy semmi komoly (nem akarlak ijesztgetni) de lehet komoly baj is.
2007. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősömnek 2 évig nem jött meg, mert annyira lefogyott. Senkinek sem szólt, én is csak későn tudtam meg. Menj el dokihoz feltétlenül!
2007. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!