Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok és a szeméremajkam...

Lány vagyok és a szeméremajkamon van egy nagy dudor. Olvastam mitől lehet de hogy lehetne eltűntetni? Holnap megyek a barátomhoz. Minél hamarabb kéne mert nagyon csúnya.

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha nagyon csúnya a barátod, akkor minek mész hozzá?

Meg szerintem örülne ha megmutatnád neki, kérd ki a véleményét.

2018. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nézd már meg, hova sikerült kiírnod, te agyhalott. Elektronikus eszközöknél mit keres a beteg muffod? Az meg nagyon fontos, hogy ne nőgyógyászhoz menj, hanem netes fórumon próbálj gyógymódot találni. És a legfontosabb, hogy az összefertőzött alfeledet ugyanúgy tartsd oda szerencsétlen pasidnak, mintha semmi bajod nem lenne, hadd kapja el ő is. Gratulálok, észlény.
2018. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon jo,hogy utana olvastal.De mi nem tudjuk,hogy mit talaltal a neten,viszont az ilyen leirasoknal az is ott szokott lenni,hogy hogyan szoktak kezelni.Lehet szortuszo gyulladas,bartholin mirigy problema vagy akarmi.Az,hogy csunya talan csak a kisebbik gond.Eselyes,hogy nagyon fog fajni,ha lefekszel a baratoddal.Menj el orvoshoz mielott meg komolyabb bajod lesz.
2018. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Menj el orvoshoz mielott meg komolyabb bajod lesz."


Nem engedik el egyedül a gyerekorvoshoz ...

2018. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!